Zásilkový prodej krmiva

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

O nás

Zobrazeno: 631303×

Farma AVES je rodinná farma, která vznikla v r. 1992.

     Hlavní činností firmy je chov a prodej ptáků a zvířat se specializací na plodožravé, hmyzožravé a kurovité ptáky. V roce 1995 jsme otevřeli v místě bydliště prodejnu, ve které jsme rozšířili naše služby pro chovatele o prodej líhní značek Jager a Hemmel a krmiv značek Lundi a Kasper faunafood. Našimi zákazníky jsou nejen soukromí chovatelé, ale i řada zoologických  zahrad doma i ve světě.

     Vedle obchodní činnosti  jsme postupně vybudovali chovatelský areál,  který čítá  bezmála 100 voliér určených především k chovu kurovitého ptactva. V začátcích budování firmy, kdy jsme se naplno věnovali dovozům různého ptactva z celého světa, se nám podařilo  nashromáždit mnoho druhů a poddruhů bažantů u kterých se snažíme udržet genetický potenciál čistých linií (páv korunkatý, bažant zlatý, diamantový). V současné době chováme přes 30 druhů kurovitých ptáků  s mnoha poddruhy.  Například bažanty nepálské 6 poddruhů, stříbrné 5 poddruhů, bažanty kolchidské   8 poddruhů. V chovu máme zastoupeny všechny druhy orebic. Na farmě dále chováme několik plemen zakrslé a velké drůbeže.

     Naše farma je členem Klubu chovatelů bažantů okrasného vodního ptactva a holoubků ČR, mezinárodní bažantí asociace WPA -  německé sekce, italské chovatelské organizace A.I.F.A.O.  a organizace  Aviornis  belgická sekce.  Jsme zapojeni i do některých mezinárodních projektů.  Ale především jsme lidi.

     Další významnou součástí naší farmy je  chov různých  plemen domácích zvířat  - ovce border leicester, walliserské ,somálské, ouessantské,  kozy – girgentánské,zakrslé holandské, která se nám daří úspěšně množit.

 

 

                      klub chovatelů.png           WPA.jpg         A.I.F.A..png       Aviornis.jpg

 

 

 

 

 

 

Galerie